THJC336K016AJN
THJC336K016AJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 16V 10% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% ESR=0.6.
Інші пропозиції THJC336K016AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC336K016AJN THJC336K016AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% ESR=0.6