THJC336K016AJS
THJC336K016AJS AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 16V 10% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% ESR=0.6.
Інші пропозиції THJC336K016AJS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC336K016AJS THJC336K016AJS Виробник : AVX THJC336_016_JS-1158856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% ESR=0.6