Продукція > AVX > THJC336K016RJN
THJC336K016RJN
THJC336K016RJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% ESR=0.6
на замовлення 880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції THJC336K016RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC336K016RJN THJC336K016RJN Виробник : AVX Corporation THJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 16V 2312
товару немає в наявності
THJC336K016RJN THJC336K016RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% ESR=0.6