THJC336M016RJN
THJC336M016RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 16V 20% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 20% ESR=0.6.
Інші пропозиції THJC336M016RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC336M016RJN THJC336M016RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 20% ESR=0.6