THJC475M035RJN
THJC475M035RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 35V 20% ESR=2.2.
Інші пропозиції THJC475M035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC475M035RJN THJC475M035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 35V 20% ESR=2.2