Продукція > KYOCERA AVX > THJC476K010HJN
THJC476K010HJN
THJC476K010HJN KYOCERA AVX
AVXC_S_A0011956943_1-2538331.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 10% ESR = 0.5mOhm
на замовлення 601 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції THJC476K010HJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC476K010HJN THJC476K010HJN Виробник : KYOCERA AVX THJ_200C.pdf Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V