THJC685K025RJN
THJC685K025RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 25V 10% ESR=2.0.
Інші пропозиції THJC685K025RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC685K025RJN THJC685K025RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 25V 10% ESR=2.0