THJD107M010RJN
THJD107M010RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 10V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 10V 20% ESR=0.9.
Інші пропозиції THJD107M010RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD107M010RJN THJD107M010RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 10V 20% ESR=0.9