THJD156K035RJN
THJD156K035RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 10% 35V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volt 15uF 10%.
Інші пропозиції THJD156K035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD156K035RJN THJD156K035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volt 15uF 10%