THJD157K006RJN
THJD157K006RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 6.3V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 150uF 10%.
Інші пропозиції THJD157K006RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD157K006RJN THJD157K006RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 150uF 10%