THJD157M006RJN
THJD157M006RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 6.3V 20% ESR=0.9.
Інші пропозиції THJD157M006RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD157M006RJN THJD157M006RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 6.3V 20% ESR=0.9