Продукція > AVX > THJD226J035RJN
THJD226J035RJN
THJD226J035RJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 5% ESR = 0.6mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук