THJD226K035AJN
THJD226K035AJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 35V 10% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 22uF 10%.
Інші пропозиції THJD226K035AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD226K035AJN THJD226K035AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 22uF 10%
товару немає в наявності
THJD226K035AJN THJD226K035AJN Виробник : KYOCERA AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 10%