Продукція > AVX > THJD226M025RJN
THJD226M025RJN
THJD226M025RJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 25V 20% ESR=0.9
на замовлення 445 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції THJD226M025RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD226M025RJN THJD226M025RJN Виробник : AVX Corporation THJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 25V 20% 2917