THJD226M035SJN
THJD226M035SJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 35V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 35V 20% ESR=0.9.
Інші пропозиції THJD226M035SJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD226M035SJN THJD226M035SJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 35V 20% ESR=0.9