THJD685M035RJN
THJD685M035RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 35V 20% ESR=1.3.
Інші пропозиції THJD685M035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD685M035RJN THJD685M035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 35V 20% ESR=1.3