Продукція > AVX > THJD686M016RJN
THJD686M016RJN
THJD686M016RJN AVX
thj-776995.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 16V 20% ESR=0.9
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції THJD686M016RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJD686M016RJN THJD686M016RJN Виробник : AVX Corporation THJ.pdf Description: CAP TANT 68UF 16V 20% 2917