THJE107M016AJN
THJE107M016AJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 16V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 100uF 20%.
Інші пропозиції THJE107M016AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJE107M016AJN THJE107M016AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 100uF 20%