Продукція > KYOCERA AVX > THJE227K010BJH
THJE227K010BJH KYOCERA AVX
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 10% ESR = 0.25mOhm.
Інші пропозиції THJE227K010BJH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJE227K010BJH THJE227K010BJH Виробник : AVX THJ_200C-1154521.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 10% ESR = 0.25mOhm
товару немає в наявності
THJE227K010BJH THJE227K010BJH Виробник : KYOCERA AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 10% ESR = 0.25mOhm