Продукція > KYOCERA AVX > THJE227K010HJN
THJE227K010HJN KYOCERA AVX
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 10% ESR = 0.25mOhm.
Інші пропозиції THJE227K010HJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJE227K010HJN THJE227K010HJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 10% ESR = 0.25mOhm