THJE227M010AJN
THJE227M010AJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 220uF 20%.
Інші пропозиції THJE227M010AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJE227M010AJN THJE227M010AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 220uF 20%