THL 10-4815WI
THL 10-4815WI Traco Power
thl10wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 24V 9.8W
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 410mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 9.8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 9.8W, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 410mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 9.8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції THL 10-4815WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 10-4815WI THL 10-4815WI Виробник : TRACO Power thl10wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case