THL 20-2422WI
THL 20-2422WI Traco Power
thl20wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 835mA, 835mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 835mA, 835mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції THL 20-2422WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 20-2422WI THL 20-2422WI Виробник : TRACO Power thl20wi_datasheet-3049736.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole Product Type: DC/DC; Package Style: 1"x1"; Output Power (W): 20; Input Voltage: 9-36 VDC; Output 1 (Vdc): 12; Output 2 (Vdc): -12; Output 3 (Vdc): N/A