THL 20-4813WI
THL 20-4813WI Traco Power
thl20wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 1.34A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 1.34A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції THL 20-4813WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 20-4813WI THL 20-4813WI Виробник : TRACO Power thl20wi-520105.pdf Isolated DC/DC Converters Product Type: DC/DC; Package Style: 1"x1"; Output Power (W): 20; Input Voltage: 18-75 VDC; Output 1 (Vdc): 15; Output 2 (Vdc): N/A; Output 3 (Vdc): N/A