THL20-2411WI
Код товару: 166422
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THL 20-2411WI THL 20-2411WI Виробник : Traco Power thl20wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 20W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 419 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
THL 20-2411WI THL 20-2411WI Виробник : TRACO POWER thl20wi.pdf Description: TRACO POWER - THL 20-2411WI - Isol. DC/DC-Wandler, Durchsteckmontage, ITE, 4:1, 20 W, 1 Ausgang, 5 V, 4 A
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 9V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 10.2mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 25.4mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 25.4mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest, einstellbar
Isolationsspannung: 1.5kV
DC-Eingangsspannung, max.: 36V
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: DIP
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: THL 20WI Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 4A
Eingangsverhältnis: 4:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 20W
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
THL 20-2411WI THL 20-2411WI Виробник : Traco Power thl20widatasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5.1V 4A 20W 6-Pin
на замовлення 1 шт:
THL 20-2411WI THL 20-2411WI Виробник : Traco Power thl20wi_datasheet.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: 5V/4А, ізоляція 1500VDC, корпус 1`` x 1`` x 0.4``, -40...+75 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
THL 20-2411WI THL 20-2411WI Виробник : TRACO Power thl20wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case
З цим товаром купують
TEN 40-2412WI
ten40wi.pdf
очікується: 213 шт
213 шт - очікується
BS13MF (Gainta, корпус)
bxxxmf-4hole-8pcb.pdf
BS13MF (Gainta, корпус)
Виробник: Gainta
Корпусні та встановлювальні вироби > Корпуси
Опис: Корпус алюмінієвий герметичний
Вид, тип, група: Корпуси герметичні
Матеріал: Метал/Алюміній
Колір: алюмінієвий
Довжина, мм: 114,0 mm
Ширина, мм: 64,0 mm
Висота, мм: 30,0 mm
Загальні габарити: 114,0x64,0x30,0 mm
очікується: 200 шт
100 шт - очікується
ADM3202ARNZ
ADM3202_3222_1385.pdf
ADM3202ARNZ
Виробник: AD
Мікросхеми > Інтерфейсні
Корпус: SO-16
Характеристики: TX/RX DUAL RS-232
Живлення: 3…5,5 V
Темп.діапазон: -40…85°C