THM 10-4812WI
THM 10-4812WI Traco Power
thm10wi_datasheet.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 830mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 10W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 830mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.