THM 10-4821WI
THM 10-4821WI TRACO Power
thm10wi-1079961.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; DIP24, Type of converter: DC/DC, Power: 10W, Input voltage: 18...75V DC, Output voltage: 5V DC, Output voltage 2: -5V DC, Output current: 1A, Output current 2: 1A, Case: DIP24, Mounting: THT, Manufacturer series: THM 10WI, Body dimensions: 31.8x20.3x10.2mm, Efficiency: 85%, Operating temperature: -40...90°C, Switching frequency: 300kHz, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Insulation voltage: 5kV, Number of outputs: 2, Application: medical applications.
Інші пропозиції THM 10-4821WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 10-4821WI THM 10-4821WI Виробник : TRACO POWER thm10wi-datasheet.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; DIP24
Type of converter: DC/DC
Power: 10W
Input voltage: 18...75V DC
Output voltage: 5V DC
Output voltage 2: -5V DC
Output current: 1A
Output current 2: 1A
Case: DIP24
Mounting: THT
Manufacturer series: THM 10WI
Body dimensions: 31.8x20.3x10.2mm
Efficiency: 85%
Operating temperature: -40...90°C
Switching frequency: 300kHz
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Insulation voltage: 5kV