THM 15-2421WI
THM 15-2421WI Traco Power
thm15wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Packaging: Tube
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 1.5A, 1.5A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 1.5A, 1.5A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.
Інші пропозиції THM 15-2421WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 15-2421WI THM 15-2421WI Виробник : TRACO Power thm15wi_datasheet-3049853.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 9-36Vin +/-5Vout +/-1500mA Medical