THM 30-4821WI
THM 30-4821WI Traco Power
thm30wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 86.5%
Current - Output (Max): 3A, 3A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 30W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 86.5%, Current - Output (Max): 3A, 3A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.
Інші пропозиції THM 30-4821WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THM 30-4821WI THM 30-4821WI Виробник : TRACO Power thm30wi_datasheet-3049874.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 18-75Vin +/-5V +/-3000mA Medical