THMC0503SP-220MG-D
THMC0503SP-220MG-D TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
THMC-Series%28G%29.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 22UH 160MOHM 2.7A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.1A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A