THQ4063163
THQ4063163 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 16000uF 20% 63V -55degC ~ 125degC 1.400" Dia
Написати відгук