THQA2025382
THQA2025382 Quantic Evans
THQA2_28001466.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 3800uF 20% 25V -55degC ~ 125degC 0.600" Dia
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук