THQM2025382
THQM2025382 Quantic Evans
THQA2_28001466.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 3800uF 20% 25V -55degC ~ 125degC 0.680" L x 0.660" W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук