THS151R0J
THS151R0J TE Connectivity / Holsworthy
te_ENG_DS_1773277_C-1210723.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount THS15 1R0 5%
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1 OHM 5% 15W, Power (Watts): 15W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Resistance: 1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THS151R0J THS151R0J Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773277&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 1 OHM 5% 15W
Power (Watts): 15W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Packaging: Tray
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Resistance: 1 Ohms