THS15270RJ
THS15270RJ TE Connectivity / Holsworthy
te_ENG_DS_1773277_C.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount THS15 270R 5%
на замовлення 160 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 270 OHM 5% 15W, Power (Watts): 15W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Resistance: 270 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THS15270RJ THS15270RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773277&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 270 OHM 5% 15W
Power (Watts): 15W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 270 Ohms