THS15R10J
THS15R10J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773277&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 0.1 OHM 5% 15W
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Chassis Mount 0.1 Ohms 15W 50PPM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THS15R10J THS15R10J Виробник : TE Connectivity / Holsworthy te_ENG_DS_1773277_C-1210723.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 0.1 Ohms 15W 50PPM