THT-127-461-3
THT-127-461-3 Brady Corporation
B-461.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL, 2.2 IN H X 0.5 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 2.200" (55.88mm)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Polyester, Self-Laminating
Label Type: Die Cut
Applications: General
Color - Background: Clear, White
Location: Indoor
Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300, R4500, R6200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL, 2.2 IN H X 0.5 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 2.200" (55.88mm), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Polyester, Self-Laminating, Label Type: Die Cut, Applications: General, Color - Background: Clear, White, Location: Indoor, Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300, R4500, R6200.