THT-1500-403
THT-1500-403 Brady Corporation
B-403.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: THT-1500-403-WT (1.50"X100')
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer
Length: 1.500" (38.10mm)
Width: 1.500" (38.10mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300
Написати відгук
Description: THT-1500-403-WT (1.50"X100'), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer, Length: 1.500" (38.10mm), Width: 1.500" (38.10mm), Material - Body: Paper, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300.