THX-24C112-811-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CABLE 4COND 24AWG BLK SHLD 1=1'
Packaging: Bulk
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Thermorad® K
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.161" (4.09mm)
Conductor Insulation: Foam Polyethylene (FPE)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Shield Type: Braid
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 4COND 24AWG BLK SHLD 1=1', Packaging: Bulk, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Thermorad® K, Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.161" (4.09mm), Conductor Insulation: Foam Polyethylene (FPE), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm), Shield Type: Braid, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black.