THX-24C422-424-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CABLE 4COND 24AWG BLK SHLD 1=1FT
Packaging: Bulk
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.156" (3.96mm)
Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Shield Type: Braid
Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated
Jacket Color: Black
Написати відгук
Description: CABLE 4COND 24AWG BLK SHLD 1=1FT, Packaging: Bulk, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.156" (3.96mm), Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm), Shield Type: Braid, Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated, Jacket Color: Black.