THX-24C422X414B-4X TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: THX-24C422X414B-4X
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.156" (3.96mm)
Conductor Insulation: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Shield Type: Double Braid
Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated
Jacket Color: Black
Voltage: 1.5 kV
Написати відгук
Description: THX-24C422X414B-4X, Packaging: Bulk, Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.156" (3.96mm), Conductor Insulation: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm), Shield Type: Double Braid, Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated, Jacket Color: Black, Voltage: 1.5 kV.