Продукція > OMEGA > THX-400-H-18-PP
THX-400-H-18-PP
THX-400-H-18-PP Omega
THX-400-H.pdf
Виробник: Omega
Description: HANDHELD THERMISTOR PROBE, UTILI
Packaging: Bulk
Type: Thermistor
Usage: Liquids, Semi Solids
Tip Type: Immersion / Penetration, Rounded
Cable Length: 60.000" (1524.00mm)
Cable Insulation: Plastic
Plug Color: Yellow
Plug Type: Sub-Mini (Thermocouple Plug)
Probe Length: 18.000" (457.20mm)
Probe Material: Stainless Steel
Probe Temperature Range: 32 ~ 300°F (0 ~ 150°C)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HANDHELD THERMISTOR PROBE, UTILI, Packaging: Bulk, Type: Thermistor, Usage: Liquids, Semi Solids, Tip Type: Immersion / Penetration, Rounded, Cable Length: 60.000" (1524.00mm), Cable Insulation: Plastic, Plug Color: Yellow, Plug Type: Sub-Mini (Thermocouple Plug), Probe Length: 18.000" (457.20mm), Probe Material: Stainless Steel, Probe Temperature Range: 32 ~ 300°F (0 ~ 150°C).