TIB 080-148EX
TIB 080-148EX TRACO Power
Виробник: TRACO Power
DIN Rail Power Supplies 80W 48V 1.7A DIN Rail ATEX Cert
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук