TIP T 912 (SR-916-20/1.2N)
Код товару: 213841
Додати до обраних
Обраний товар
Виробник:
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Насадки, жала
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
| Sorny SR-628 Код товару: 104959
Додати до обраних
Обраний товар
Виробник: Sorny
Категорія: Жало (насадка) для паяльника
Опис: Усічений конус 3 мм
Тип жала: SR
Форма жала: Скошений циліндр
Розмір кінчика жала: 3 mm
Опис: Усічений конус 3 мм
Тип жала: SR
Форма жала: Скошений циліндр
Розмір кінчика жала: 3 mm
у наявності: 10 шт
7 шт - склад
| Кількість | Ціна |
|---|---|
| Sorny SR-626 Код товару: 86634
Виробник: Sorny
Опис: Жало для паяльників викрутка, розмір кінчика жала 1.2мм
Форма жала: Викрутка
Розмір кінчика жала: 1,2 mm
Форма жала: Викрутка
Розмір кінчика жала: 1,2 mm
товару немає в наявності
| Кількість | Ціна |
|---|---|
| AOYUE 900M-T-1CF (жало для паяльника) Код товару: 17581
Виробник: AOYUE
Категорія: Жало (насадка) для паяльника на паяльних станціях
Опис: Жало, односторонній зріз (60 °, 15мм, діаметр зрізу 1 мм)
Тип жала: 900M-T
Розмір кінчика жала: 1 mm
Тип жала: 900M-T
Розмір кінчика жала: 1 mm
у наявності: 54 шт
39 шт - склад
4 шт - РАДІОМАГ-Київ
4 шт - РАДІОМАГ-Львів
| AOYUE 900M-T-3C (жало для паяльника) Код товару: 13725
Виробник: AOYUE
Опис: Жало, односторонній зріз (45 °, 17мм, діаметр зрізу 3 мм)
Розмір кінчика жала: 3 mm
Розмір кінчика жала: 3 mm
у наявності: 99 шт
21 шт - склад
42 шт - РАДІОМАГ-Київ
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
15 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
42 шт - РАДІОМАГ-Київ
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
15 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується:
400 шт
| AOYUE 900M-TK (жало для паяльника) Код товару: 11552
Опис: Жало "ніж" (45 °, 15мм, діаметр 5мм)
Форма жала: Ніж
Розмір кінчика жала: 5 mm
Форма жала: Ніж
Розмір кінчика жала: 5 mm