Продукція > DMC > TK-BPA101WS-11A3
TK-BPA101WS-11A3
TK-BPA101WS-11A3 DMC
Виробник: DMC
Description: Open-frame Touch Monitor
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transflective
Backlight: LED
Interface: I2C, LVDS, UART, USB
Viewing Area: 226.34mm W x 128.10mm H
Dot Pixels: 1024 x 600 (WSVGA)
Controller Type: DUS1200
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)