Продукція > DMC > TK-BPA121WX-11A3
TK-BPA121WX-11A3
TK-BPA121WX-11A3 DMC
Spec_TK-BPA121WX-11A3_Rev3_en.pdf
Виробник: DMC
Description: Open-frame Touch Monitor
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transflective
Backlight: LED
Interface: HDMI, USB
Viewing Area: 264.12mm W x 166.20mm H
Dot Pixels: 1280 x 800 (WXGA)
Controller Type: DUS2200A
Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm)