Продукція > EMAS > TK-IK73F024ZM01
TK-IK73F024ZM01
TK-IK73F024ZM01 EMAS
productoverview.pdf emas_signalling devices.pdf
Виробник: EMAS
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/yellow/green; LED; 24VDC; 24VAC; IK; 70mm
Colour: red/yellow/green
Signalling method: buzzer; flashing light
Manufacturer series: IK
Light source: LED
Type of signaller: signalling column
Operating temperature: -5...40°C
Diameter: 70mm
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/yellow/green; LED; 24VDC; 24VAC; IK; 70mm, Colour: red/yellow/green, Signalling method: buzzer; flashing light, Manufacturer series: IK, Light source: LED, Type of signaller: signalling column, Operating temperature: -5...40°C, Diameter: 70mm, Supply voltage: 24V AC; 24V DC.