Продукція > EMAS > TK-IK73L220XM01
TK-IK73L220XM01
TK-IK73L220XM01 EMAS
productoverview.pdf emas_signalling devices.pdf
Виробник: EMAS
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/yellow/green; LED; 220VAC; IK; 70mm
Supply voltage: 220V AC
Manufacturer series: IK
Light source: LED
Type of signaller: signalling column
Operating temperature: -5...40°C
Diameter: 70mm
Signalling method: continuous light
Colour: red/yellow/green
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/yellow/green; LED; 220VAC; IK; 70mm, Supply voltage: 220V AC, Manufacturer series: IK, Light source: LED, Type of signaller: signalling column, Operating temperature: -5...40°C, Diameter: 70mm, Signalling method: continuous light, Colour: red/yellow/green.