TK233-200K-0.1%-10PPM
TK233-200K-0.1%-10PPM Caddock Electronics Inc.
TypeTK200_TK700.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES 200K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.290" L x 0.095" W (7.37mm x 2.41mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.300" (7.63mm)
Resistance: 200 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200K OHM 0.1% 0.3W RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.290" L x 0.095" W (7.37mm x 2.41mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.300" (7.63mm), Resistance: 200 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TK233-200K-0.1%-10PPM TK233-200K-0.1%-10PPM Виробник : Caddock TypeTK200_TK700.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 200K ohm ,0.1% 10ppm