Продукція > TEKON > TK32SCR.10.1,50.C.150.A
TK32SCR.10.1,50.C.150.A
TK32SCR.10.1,50.C.150.A TEKON
TK32SCR.pdf
Виробник: TEKON
Category: Contact Probes
Description: Test needle; Spring compression: 4mm; 5.4mm; Min.pitch: 2.54mm; 5A
Current rating: 5A
Contact material: CuBe
Contact plating: gold-plated
Related items: TK32SCR
Type of test accessories: test needle
Tip diameter: 1.5mm
Minimum pitch: 2.54mm
Operational spring compression: 4mm
Maksimum spring compression: 5.4mm
Max. contact resistance:: 10mΩ
Blade tip shape: cylinder; flat; head 10
Mounting: screw-in
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contact Probes, Description: Test needle; Spring compression: 4mm; 5.4mm; Min.pitch: 2.54mm; 5A, Current rating: 5A, Contact material: CuBe, Contact plating: gold-plated, Related items: TK32SCR, Type of test accessories: test needle, Tip diameter: 1.5mm, Minimum pitch: 2.54mm, Operational spring compression: 4mm, Maksimum spring compression: 5.4mm, Max. contact resistance:: 10mΩ, Blade tip shape: cylinder; flat; head 10, Mounting: screw-in.